İşletmeniz veya prosesiniz için özel bir makineye mi ihtiyacınız var?

Ekibimiz en uygun çözümü bulmak için hazır.

Alanında uzmanlaşmış makine tasarım ekibimiz ve bünyemize dahil otomasyon ve yazılım departmanlarımız ile birlikte müşterilere ve prosese özel makine tasarımı ve imalatını yapıyoruz.

Tasarladığımız makinelerde kullandığımız, sektörde kendisini kalite ve teknolojisiyle kanıtlamış ürünlerle birlikte iyi tasarım – kaliteli ürün birlikteliğini sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin uzun yıllar sorunsuz kullanabileceği dayanıklı makineler üretiyoruz.

Ürettiğimiz makinelerin, üretim tesisinde mevcut halde bulunan diğer marka makinelerle sorunsuz çalışabilmesi için gerekli mekanik, elektriksel veya yazılımsal düzenlemeleri yapıyoruz.

Bünyemizde tasarladığımız IoT Scada sistemimiz ile CMM üretimi makinelerden veri toplanabileceği gibi, diğer makinelerden de veri toplama imkanı sağlıyoruz.

Makinelerimizde kullanılan markalar

Pnömatik:

Festo, SMC

Motorlar:

Siemens, SEW

Otomasyon Grubu:

Siemens, Schneider, ABB

Müşterilerimize sunduğumuz avantajlar

Kaliteli ürünler

Sektörde kendisini kalite ve teknolojisiyle kanıtlamış ürünlerle birlikte iyi tasarım – kaliteli ürün birlikteliğini sağlıyoruz. Böylelikle dayanıklı ve yüksek üretim kalitesine sahip makineler üretiyoruz.

Yazılım desteği

Üretilen tüm makinelere IoT Scada desteğini sunuyoruz. Makinelerde olduğu gibi yazılım sistemlerimizi de müşteri önceliklerine göre dizayn ediyor, gerekliyse diğer yazılımlar ile haberleştirip veri ve raporlama akışını en ideal hale getiriyoruz.

Hızlı teslimat

Saha gözlemleri ve ön tasarım tamamlandıktan sonra projelerimizi müşteri onayına sunuyoruz. Müşteri onayı ve teknik detayların açıklanmasından sonra projelerimizi müşterilerimize hızlı bir şekilde teslim ediyor ve teslim tarihinden çok kısa bir süre sonra devreye almayı gerçekleştiriyoruz.

Tecrübeli ve yetkin ekip

Sektörde uzun yıllardır makine tasarımı alanında çalışmış mühendis ekibimizle birlikte müşterilerimizin tüm makine taleplerini karşılayabilecek yetkinliğe sahibiz.

Saha tespit veya yüzyüze görüşme talepleriniz için bir telefon uzağınızdayız.