Hakkımızda

Tasarladığı makinelerle Türkiye ve yurtdışındaki kurşun-asit batarya sektörüne hizmet veren CMM İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ailemizin bir önceki jenerasyonu tarafından 1999 yılında kurulmuş ve ilerleyen zamanlarda da çeşitli şirket ünvanları ile sektöre hizmet vermeye devam etmiştir.

 

Bir önceki jenerasyonun yarattığı değer ve kazanımlara sahip çıkarak yenilenen şirket yapımız ile müşterilerimize CMM Mühendislik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

 

Şirketimiz bünyesinde bulunan alanında uzman ekibimizle birlikte kurşun-asit batarya sektörüne hizmet vermeye devam ettiğimiz gibi günümüz teknoloji ihtiyaçlarına da cevap vermek için robot ve otomasyon sistemlerinin yanı sıra müşteriye özel makine tasarımları yapmaktayız.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Şirket olarak benimsediğimiz en büyük değer, tüm üretim ve teslimat süreçlerinde müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olmasıdır. Bu yaklaşımın bir destekçisi olarak satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimize hızlı, güler yüzlü hizmet ve destek vermekten gurur duyuyoruz.

Müşterilerimizle güven ve samimiyet odaklı iletişim kuruyoruz. Ürettiğimiz veya sattığımız tüm hizmetlere ömür boyu telefon ve uzaktan bağlantı hizmeti sunarak müşteri memnuniyetini uzun yıllar yüksek tutmayı şirket politikası görüyoruz.

CMM Mühendislik Ltd.

Talepleriniz için iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız!