Kurşun-Asit Batarya Makineleri

Günümüz teknolojilerine uyum sağlayarak verim ve kalite odaklı, insansız – tam otomatik kurşun-asit batarya montaj ve bitiş hatları imal ediyor ve şirketinizin verimliliğini yükseltiyoruz.

 

Ayrıca hatlarımızı günümüz internet teknolojisi ile birleştirerek veri toplama ve işleme hizmetleri sunuyoruz.

1999 yılından gelen Kurşun-Asit Batarya Makineleri hakkındaki bilgi birikimimizi teknolojik gelişmelere paralel olarak güncelleyerek müşterilerimize verimli ve kaliteli makine ve aparatlar sunmaktayız.

Bu doğrultuda anahtar teslim kurşun-asit batarya montaj ve bitiş hatları üretiyoruz. Ürettiğimiz makineler üzerinde sektörde kendisini ispatlamış ürünler kullanıyor ve makinelerimizin verim ve dayanımını yüksek seviyede tutuyoruz.

Ayrıca kurşun-asit batarya bitiş hatlarımıza entegre akü şarj cihazları üretiyoruz. Cihazlarımız üzerinde bulunan kullanıcı dostu saha izleme programı ile üretim raporlama ve cihaz parametrelendirme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Ayrıca sahada montaj ve bitiş hatları için özel tasarladığımız, saha izleme programımız bulunması halinde tüm şarj verilerini bu sistem ile entegre bir halde çalıştırıyoruz.

İLETİŞİM

Ürün Pörtföyümüz

Montaj Hattı :
Göz İçi Punta Makinesi, Robotlu Otomatik Kapak Besleme, Kapak Kapama Makinesi, Kutupbaşı Kaynak Makinesi, Akü Hava Kaçak Kontrol Makinesi,  Akü Paletleme Makinesi, Delgi Makinesi

Bitiş Hattı:
Asit Dolum Makinesi, Şarj Havuzu,Asit Dolum ve Seviyelendirme Makinesi, Akü Yıkama Makinesi, Akü Paletleme Makinesi ile tüm test ve diğer ekipmanlar

Müşterilerimize sunduğumuz avantajlar

Uzun süreden gelen bilgi birikimi

Şirketimizin 20 yıldan fazla süredir sahip olduğu Kurşun-Asit Batarya bilgi birikimi ve yenilikçi yönetim anlayışımızla güncel teknolojiyi takip eden makineler üreterek, sektörel verim ve kaliteti yükseltiyoruz.

Entegre yazılımlar

Üretilen tüm makinelere IoT Scada veri izleme ve raporlama programı entegre edilebileceği gibi, programımız diğer ERP programları ile de entegre biçimde çalışabilmektedir.

Ömür boyu destek

İster bir ister daha fazla makine satın almış olun, tüm müşterilerimiz ömür boyu uzaktan bağlantı ve telefon desteğine sahiptir.

Yüksek müşteri memnuniyeti

Satış öncesi ve ürün teslimat sonrasında müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için müşterilerimizle iletişim halinde kalıyor, makinelerimizi müşteri taleplerine uygun bir biçimde tasarlıyoruz.

Dayanıklı ürün

Makinelerde kullanılan, sektörde kendisini dayanıklılık ve üretim performansı ile ispatlamış ürünler ile hassas ve kaliteli işçiliği birleştirerek ürettiğimiz makinelerimiz müşterilerimize dayanıklı ve yüksek üretim kapasitesine sahip çözüm olarak öne çıkmaktadır.

Üretim kapasitesi ve kalitenizi arttırmak için var gücüyle çalışan ekibimiz, sizlerle de iş ortağı olmayı heyecanla beklemektedir.

Sizde ekibimizle tanışmak veya saha tespit talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçin!